مدیره قضایا

ثنا ستانکزی

ثناء ستانکزئی، مدیر قضایای مرکز حل منازعات تجارتی افغانستان است. وی برای مدت طولانی عملاً در بخش حقوقی ایفای وظیفه نموده واز مهارت های ویژه ای در بخش تحقیق حقوقی و نوشتاری برخوردار میباشد. وی فارغ التحصیل پوهنځی حقوق پوهنتون رنا بوده و در این اواخر مقاله علمی خویش را نظر به وضعیت سیاسی کشور در رابطه به ( موانع گفتگوهای صلح در افغانستان )نشر نموده است. محترمه ستانکزئی فعال مدنی بوده و علاقه مندی خاصی به کنفرانس های شبیه سازی سازمان ملل و برنامه های توانمندسازی زنان و جوانان دارد. وی معاون شبیه سازی سازمان ملل نخبه گان است. محترمه ستانکزئی علاقمندی زیادی به روابط بین الملل و دیپلوماسی دارد. و هدف اساسی وی خدمت به وطن و ایجاد آینده درخشان برای مردم و کشور اش است.

communication@acdr.af

 

______________________________________________________________________________________

 

 

مدیر مالی و اداری

فواد سلطانی

محترم فواد سلطانی، مدیر مالی و اداری مرکز حل منازعات تجارتی افغانستان، که فارغ التحصیل پوهنځی اداره و تجارت بوده و در بخش مالی از مهارت خاص برخوردار می باشد. هم چنان در پهلوی پروگرام های زبان انگلیسی (DEL) و کمپیوتر (DIT) در برنامه های کوتاه و دراز مدت هم اشتراک ورزیده است.

آقای سلطانی، در سازمان های ملی و بین المللی مقیم کشور بیشتر از ده سال تجربه کاری دارد، و در ضمن آن در بخش های مدیریت، پلان گذاری، اداری، مالی و بازاریابی مهارت های ویژه را دار می باشد. وی هم چنان در پروگرام تخنیکی نگهداری تجهیزات (ATEM) ایالات متحده امریکا منحیث مدیر مالی ایفای وظیفه نموده اند.

admin@acdr.af